Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Fakultet prirodnih znanosti u Puli - vanjski suradnici

    Redoviti profesor

    prof. dr. sc. Renato Batel

    renato.batel@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Nevenka Bihari

    nevenka.bihari@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Vlasta Ćosović

    vcosovic@geol.pmf.hr    

    prof. dr. sc. Mladen Kučinić

    mkucinic@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Daniel Lyons

    daniel.lyons@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Ivan Sondi

       

    Izvanredni profesor

    izv. prof. dr. sc. Tamara Đakovac

       

    izv. prof. dr. sc. Maja Fafanđel

    maja.fafandjel@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Robert Precali

    robert.precali@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Nastjenjka Supić

       

    Viši znanstveni suradnik

    dr. sc. Ingrid Ivančić

       

    Docent

    doc. dr. sc. Ana Gavrilović

    anag@unipu.hr    

    doc. dr. sc. Kristina Pikelj

       

    doc. dr. sc. Ana Travizi

    ana.travizi@unipu.hr    

    Poslijedoktorand

    dr. sc. Lara Jurković

    lara.jurkovic@unipu.hr    

    Asistent

    dr. sc. Ana Baričević

       

    Naslovni izvanredni profesor

    dr. sc. Ljiljana Iveša, izv. prof.

    ljiljana.ivesa@unipu.hr    

    dr. sc. Andrej Jaklin, izv. prof.

    andrej.jaklin@unipu.hr    

    dr. sc. Romina Kraus, izv. prof.

    romina.kraus@unipu.hr    

    dr. sc. Dijana Pavičić-Hamer, izv. prof.

    dijana.pavicic-hamer@unipu.hr    

    Naslovni redoviti profesor

    dr. sc. Bojan Hamer, prof.

    bojan.hamer@unipu.hr