Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Fakultet prirodnih znanosti u Puli - vanjski suradnici

    Redoviti profesor

    prof. dr. sc. Renato Batel

    renato.batel@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Vlasta Ćosović

    vcosovic@geol.pmf.hr    

    prof. dr. sc. Mladen Kučinić

    mkucinic@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Daniel Lyons

    daniel.lyons@unipu.hr    

    Izvanredni profesor

    izv. prof. dr. sc. Tamara Đakovac

    tamara.djakovac@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Maja Fafanđel

    maja.fafandjel@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Robert Precali

    robert.precali@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Nastjenjka Supić

    nastjenjka.supic@unipu.hr    

    Naslovni docent

    dr. sc. Vedrana Špada, doc.

    vedrana.spada@unipu.hr    

    Naslovni izvanredni profesor

    dr. sc. Ljiljana Iveša, izv. prof.

    ljiljana.ivesa@unipu.hr    

    dr. sc. Andrej Jaklin, izv. prof.

    andrej.jaklin@unipu.hr    

    dr. sc. Romina Kraus, izv. prof.

    romina.kraus@unipu.hr    

    dr. sc. Dijana Pavičić-Hamer, izv. prof.

    dijana.pavicic-hamer@unipu.hr    

    Naslovni asistent

    dr. sc. Andreina Belušić Vozila

    andreina.belusic.vozila@unipu.hr    

    Luca Privileggio, mag. oecol. et prot. nat.

    luca.privileggio@unipu.hr    

    Tea Šumberac, mag. math.

    tea.sumberac@unipu.hr