Opcije pristupačnosti Pristupačnost

Fakultet prirodnih znanosti u Puli - vanjski suradnici

    Redoviti profesor

    prof. dr. sc. Renato Batel

    renato.batel@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Vlasta Ćosović

    vlasta.cosovic@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Mladen Kučinić

    mladen.kucinic@unipu.hr    

    prof. dr. sc. Daniel Lyons

    daniel.lyons@unipu.hr    

    Izvanredni profesor

    izv. prof. dr. sc. Maja Fafanđel

    maja.fafandjel@unipu.hr    

    izv. prof. dr. sc. Nastjenjka Supić

    nastjenjka.supic@unipu.hr    

    Naslovni docent

    dr. sc. Selma Šegulja, nasl. doc.

    selma.segulja@unipu.hr    

    Naslovni poslijedoktorand

    dr. sc. Andrea Budiša

    andrea.budisa@unipu.hr    

    Naslovni izvanredni profesor

    dr. sc. Ljiljana Iveša, nasl. izv. prof.

    ljiljana.ivesa@unipu.hr    

    dr. sc. Andrej Jaklin, nasl. izv. prof.

    andrej.jaklin@unipu.hr    

    dr. sc. Romina Kraus, nasl. izv. prof.

    romina.kraus@unipu.hr    

    dr. sc. Dijana Pavičić-Hamer, nasl. izv. prof.

    dijana.pavicic-hamer@unipu.hr    

    Naslovni asistent

    Luca Privileggio, mag. oecol. et prot. nat.

    luca.privileggio@unipu.hr    

    Mirela Uzelac, mag. oecol.

    mirela.uzelac@unipu.hr